Profil podnikatelka

registrace od: 08. 12. 2016 (345 dnů)
počet zobrazení profilu: 20x

Pro koho?

- Pro všechny self-made živnostníky a podnikatele jako jsem já.
- Pro ty, kteří na střední škole a univerzitě absolvovali lekce všeho možného, ale žádný učitel jim nikdy neřekl, jak je podnikání skvělé, jak sepsat daňové přiznání, vymyslet fantastický slogan a komunikovat se zákazníky tak, že Vás budou zbožňovat.
- Pro ty, kdo plánují opustit jistotu zaměstnaneckého poměru a vrhnout se do tvůrčího a dobrodružného procesu "práce na sebe". I pro ty, kdo na to zatím sbírají odvahu.

Proč?

- Protože nemusíte dělat ty samé chyby, které jsem udělala já.
- Protože leccos se člověk může naučit sám a nepotřebuje na to diplom ani drahý kurz. Stačí pár hodin volného času a dobrý návod.
- Protože Vám takto ušetřím hromadu času: všechny knihy s radami, které jsou k ničemu, jsem už přečetla za Vás a včas Vás před nimi varuji. Také jsem přečetla spoustu knih, které byste si rozhodně neměli nechat ujít, a tak Vám o nich řeknu, abyste z nich mohli všechny ty výhody čerpat také.
- Protože podnikání má i dnes a přes všemožné překážky smysl. A ani není tak složité, jak vypadá.
- Protože podnikat dnes může téměř kdokoli. Máte co nabídnout. Jen se to musí trochu vyladit.

Co?

- Recenze knih, které si můžete pořídit či vypůjčit z knihovny za pár korun, a přitom díky nim vyděláte tisíce.
- Pozvánky na akce, které Vaše podnikání dostanou na další úroveň.
- A možná ještě něco dalšího.

...a měli byste vědět:

Stejně jako všichni ostatní, i já zde popisuji své zkušenosti a snažím se s Vám podělit o to, co pomohlo mně, v naději, že pro Vás mé postřehy budou užitečné. Jestli totéž pomůže i Vám ve Vaší aktuální situaci záleží na mnoha faktorech, které já neznám a nemám možnost je posoudit. Rozhodnutí, zda mé tipy a informace ve Vašem případě použijete či nikoli je tedy čistě na Vás a stejně tak jsou na Vaší zodpovědností i veškeré důsledky z toho plynoucí. Za své nápady a činy ručíte Vy sami. Používejte selský rozum a pokud si s něčím nejste jisti, popadněte telefon a brnkněte odborníkovi, který tomu rozumí a vše s Vámi zkonzultuje.