8 knih, které si v tomto roce MUSÍTE přečíst

7. leden 2017 | 01.19 |
› 

Bezpodmínečně. Pokud tedy chcete Vaše podnikání dostat na úplně jiný level. Nebo pokud se teprve chystáte začít a potřebujete pořádný arzenál.

girl reading

Dnes pro Vás mám tip na osm knih, osm kusů munice, se kterou svůj podnikatelský cíl letos zasáhnete. Čtěte a aplikujte. Jde se na věc.

1. Získejte na podnikání svěží náhled. Trendem je jednoduchost

Jde to i jinak: netradičně, úsporně, elegantně a s minimalistickými náklady. Zeštíhlete své výdaje, maximalizujte kreativitu, modernizujte myšlení i zdlouhavé procesy. Jak na podnikání, které všechny výhody 21. století a digitálního věku využívá ve Váš prospěch? Zjistěte to v této knize.

2. Najděte nové příležitosti k podnikání. Tolik nápadů jste v životě neměli

Potřebujete nový nápad? Inspirace je všude okolo. Nik na trhu je více, než můžete stihnout obsadit. Naučte se dívat na svět očima vizionáře, který vidí novou příležitost k podnikání doslova na kažém rohu. Toto čtení Vám v tom bude průvodcem.

3. Přimějte lidi, ať Vám dělají reklamu. Sami od sebe a zadarmo

Potřebujete Vaši myšlenku dostat do širého světa? Přejete si, aby se o Vašich službách všude povídalo a aby zpráva o nich zvirálněla? V téhle knize k tomu najdete vše potřebné. A už jsem tu o ní na blogu jednou psala, takže si můžete posloužit recenzí.

4. Neztrácejte čas naháněním nových zákazníků. Od nynějška budou oni nahánět Vás

Přestaňte volat na studené kontakty, rozhazovat tisíce letáků a úporně doufat, že si kolemjdoucí všimnou Vašeho billboardu. Reklama se už dávno dělá jinak! Získejte si důvěru svých návštěvníků, nabídněte jim hodnotné informace, zůstaňte s nimi v kontaktu a proměňte je v zákazníky, kteří Vás budou milovat. Začněte dnes.

5. Mladým lidem je těžké rozumět, natož prodávat. Pro Vaši konkurenci, ne pro Vás

Teenageři a mladí dospělí do třiceti let označovaní jako generace Y jsou hyperkritičtí a přelétaví. Pokud je chcete zaujmout a získat si je pro svůj business, musíte vědět, jak na to.

6. Na televizi už dneska nikdo nekouká. Na Facebooku jsou ale všichni celé hodiny

Jste tam i Vy? Prezentujete svoje podnikání na nejpoužívanější sociální síti v ČR, nebo si tuto megašanci necháváte ujít? A jste si opravdu jisti, že to děláte správně?

7. Když Vám řeknou ne, hodíte zpátečku? Špatně. Musíte se zeptat znova, ale jinak

Věděli jste, že Vaším největším kapitálem je často Vaše prořízlá pusa a ještě častěji jím jsou Vaše uši? Jak je správně investovat Vám poradí pan Stuart. Už jsem o této vynikající knize jednou psala, pokud jste si nedali říct a nesehnali si ji tehdy, udělejte to teď.

8. Pracujete sedm dní v týdnu? Pracujete málo

...protože méně je někdy více. Šest dní práce je až až.

A jaké knihy doporučíte k přečtení Vy mně? Napište mi je do komentářů!

 ♦ ♦ ♦

Co teď?

Podívejte se na recenze dalších knih i na videonávody, díky kterým bude Vaše podnikání pro Vaše zákazníky užitečnější a pro Vás ziskovější:
Zdroj: http://podnikatelka.pise.cz/4-trapite-se-pokazde-kdyz-mate-sepsat-novy-clanek.html

Fotografie:

autorkou je Joanna M. Foto.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře